So službami realitnej maklérky Božky Simonidesovej som nadmieru spokojný

Pomohla mi s predajom môjho 1-izbového bytu na Novom Martine. V rámci plnej moci ma odbremenila od veškerej byrokracie – ja môžem len vrelo odporučiť a teším sa na ďaľšiu spoluprácu 😊. V rámci ponúkaného portfólia som vyskúšal aj ponuku home-staging, ktoré dopadlo nad moje očakávania. Ďakujem za nadštandartné služby a prajem veľa spokojných klientov.

Heavy metal

P. Simonidesová,touto cestou chcem vyjadriť spokojnosť s Vašim profesionálnym prístupom

ku klientovi pri predaji jednoizbového bytu na ulici Petrikovicha 12 v Martine. S postupom predaja bytu a zabezpečenia všetkých náležitostí ohľadom predaja som bola veľmi spokojná.Aj v budúcnosti sa obrátim s dôverou na Vašu spoločnosť.

Evka Bumbalová

Pani Simonidesová je veľmi príjemná, ochotná riešiť veci hneď a zodpovedne a hlavne promptne.

 Realitná kancelária, ktorá je mimochodom veľmi útulná v centre mesta ma potešila svojou ochotou riešiť predaj môjho trojizbového bytu a následne hľadať pre mňa menší byt v lokalite, ktorú som si vyžiadala. Dokonca aj farebnosťou bytu a zariadením prispôsobila hľadanie. A čuduj sa svete v krátkom čase sa predal aj môj 3 – izb.byt a zároveň po mojej prvej prehliadke bytu sa podaril kúpiť presne taký byt, aký som chcela 🙂 za čo tejto realitnej kancelárie veľmi pekne ďakujem. Kladne hodnotím aj následné vybavovanie podkladov pre kataster atď……..Ďakujem pani Božka S.
Janka Bernátová

Prostřednictvím Reality Simply jsme v Martine prodávali byt.

Paní Simonidesová byla velice vstřícná, akční. Vzniklé problémy řešila okamžitě a všechny k naší spokojenosti. Doporučujeme i ostatním klientům. Zedníčková, Brno
Barbora Zedníčková

So službami, rýchlosťou a hlavne prístupom realitnej kancelárie Reality Simply sme boli nanajvýš spokojní.

Nedávno sme cez nich kupovali štvorizbový byt a všetko išlo hladko, ohľadom každého kroku sme boli kontaktovaní, my sme len chodili a podpisovali, čo bolo treba. P. Simonidesová je veľmi milá a ústretová, obracali sme sa na ňu aj s tým, čo hádam nespadá do jej náplne práce a aj tak nám vždy rada poradila…a to sa cení. Využili sme aj služby hypotekárnej poradkyne, s ktorou Reality Simply spolupracuje – p. Ličková za nás obehala banky, zase sme boli ohromne odbremenení. A najviac sa nám páčilo, akú pohodu toto duo šírilo 😊 Vrelo odporúčame!!
Matúš Ščur

S realitnou kanceláriou-jej prístupom a službami som bola spokojná.Odporúčam.

Miška Klimantová

V lete sme kupovali dvojizbovy byt cez Reality Simply.

Boli sme nadmieru spokojni jednak s rychlostou celeho procesu, ako aj s pristupom a ochotou riesit nadstandardne detaily a poziadavky. Spolupraca s touto realitkou je dobrym prikladom toho, ze kde je vola, tam je cesta. Barbora
Barbora Hriadeľová

Všetky referencie. Klikni tu.