If you really need help, this is the place to go!

If you really need help, this is the place to go!

Inge Brigt Kvile

Takto sme si to urcite nepredstavovali!

Kupovanie bytu zo zahranicia nedava vela moznosti a tak sme sa rozhodli pre realitnu kancelariu. Zhodou okolnosti sme natrafili na pani Simonidesovu ktora nam sprostredkovala kupu bytu na dialku a vybavila vsetkych pravne nalezitosti. Ked sme si uz mysleli ze je vsetko vybavene, s hrozou sme zistili ze banka nam neposkytne hypoteku a tak sme jej povedali ze kupu rusime. Avsak akcna pani maklerka nam povedala ze „no problem“ a za pomoci pani Lickovej expresne vykuzlila vyhodnu hypoteku. A tutu to nekonci lebo nam, a aj povodnemu majitelovi vybavila spolahlive stahovanie.
Takze takto sme si to urcite nepredstavovali lebo sluzby a hlavne ochota pani maklerky predcila vsetky nase ocakavanie a vrelo ju odporucame nielen ludom na Slovensku ale aj klientom zo zahranicia. Jej nazov „Reality simply“ to vystihuje ze pre nas ten cely proces bol naozaj „SIMPLE“!

Milada Kovalíková

Pani Simonidesová je príjemná, ústretová, skúsená a zodpovedná „realiťáčka“,

ktorá sa naozaj výborne orientuje na trhu s nehnuteľnosťami a má široký prehľad a v danej oblasti. Pomáhala mi s predajom bytu v Martine a vysoko oceňujem jej profesionalitu, ochotu a najmä záujem o to, aby obchod prebehol hladko, bez problémov. Taktiež ma zbavila byrokracie, hodín strávených po úradoch, čo bolo pre mňa kľúčové, keďže nežijem v Martine. Určite jej služby odporúčam !!! Vďaka

Michal Trusina

Musím s pánom Trusinom súhlasiť…

Ja môžem len potvrdiť tieto slová, je naozaj profesionálna, príjemná a skúsená p. Simonidesová…..úžasné skúsenosti s predajom aj môjho bytu, či kúpou nového bytu, aj s garážou, aj s predajom a kúpou bytu exsvokrovcom presne na mieru, aj známym pomohla …..som s ňou nadmieru spokojná a doporučujem všetkým, ktorí chcú v pokoji všetko vybaviť a či predať alebo kúpiť nehnuteľnosť 👌👌👌

Janka Bernátová

Dovolím sa pripojiť a taktiež odporúčam služby pani Simonidesovej

Jej ľudský prístup, a profesionálne služby mi pomohli k vybaveniu všetkého potrebného, čo sa týkalo predaja garáže v Martine. Veľké ďakujem a vrelo odporúčam.

Pavol Bazelides

So službami realitnej maklérky Božky Simonidesovej som nadmieru spokojný

Pomohla mi s predajom môjho 1-izbového bytu na Novom Martine. V rámci plnej moci ma odbremenila od veškerej byrokracie – ja môžem len vrelo odporučiť a teším sa na ďaľšiu spoluprácu 😊. V rámci ponúkaného portfólia som vyskúšal aj ponuku home-staging, ktoré dopadlo nad moje očakávania. Ďakujem za nadštandartné služby a prajem veľa spokojných klientov.

Heavy metal

P. Simonidesová,touto cestou chcem vyjadriť spokojnosť s Vašim profesionálnym prístupom

ku klientovi pri predaji jednoizbového bytu na ulici Petrikovicha 12 v Martine. S postupom predaja bytu a zabezpečenia všetkých náležitostí ohľadom predaja som bola veľmi spokojná.Aj v budúcnosti sa obrátim s dôverou na Vašu spoločnosť.

Evka Bumbalová

Pani Simonidesová je veľmi príjemná, ochotná riešiť veci hneď a zodpovedne a hlavne promptne.

 Realitná kancelária, ktorá je mimochodom veľmi útulná v centre mesta ma potešila svojou ochotou riešiť predaj môjho trojizbového bytu a následne hľadať pre mňa menší byt v lokalite, ktorú som si vyžiadala. Dokonca aj farebnosťou bytu a zariadením prispôsobila hľadanie. A čuduj sa svete v krátkom čase sa predal aj môj 3 – izb.byt a zároveň po mojej prvej prehliadke bytu sa podaril kúpiť presne taký byt, aký som chcela 🙂 za čo tejto realitnej kancelárie veľmi pekne ďakujem. Kladne hodnotím aj následné vybavovanie podkladov pre kataster atď……..Ďakujem pani Božka S.
Janka Bernátová

Prostřednictvím Reality Simply jsme v Martine prodávali byt.

Paní Simonidesová byla velice vstřícná, akční. Vzniklé problémy řešila okamžitě a všechny k naší spokojenosti. Doporučujeme i ostatním klientům. Zedníčková, Brno
Barbora Zedníčková

So službami, rýchlosťou a hlavne prístupom realitnej kancelárie Reality Simply sme boli nanajvýš spokojní.

Nedávno sme cez nich kupovali štvorizbový byt a všetko išlo hladko, ohľadom každého kroku sme boli kontaktovaní, my sme len chodili a podpisovali, čo bolo treba. P. Simonidesová je veľmi milá a ústretová, obracali sme sa na ňu aj s tým, čo hádam nespadá do jej náplne práce a aj tak nám vždy rada poradila…a to sa cení. Využili sme aj služby hypotekárnej poradkyne, s ktorou Reality Simply spolupracuje – p. Ličková za nás obehala banky, zase sme boli ohromne odbremenení. A najviac sa nám páčilo, akú pohodu toto duo šírilo 😊 Vrelo odporúčame!!
Matúš Ščur

S realitnou kanceláriou-jej prístupom a službami som bola spokojná.Odporúčam.

Miška Klimantová

V lete sme kupovali dvojizbovy byt cez Reality Simply.

Boli sme nadmieru spokojni jednak s rychlostou celeho procesu, ako aj s pristupom a ochotou riesit nadstandardne detaily a poziadavky. Spolupraca s touto realitkou je dobrym prikladom toho, ze kde je vola, tam je cesta. Barbora
Barbora Hriadeľová

Všetky referencie. Klikni tu.